Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha február 15-ig nem töltöm...

Ha február 15-ig nem töltöm fel a középiskolás bizonyítványomat, akkor azt, majd később pótolhatom?

Figyelt kérdés

febr. 14. 17:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Azokat a dokumentumokat amik már rendelkezésedre állnak fel kell tölteni határidőig. A 12-es bizonyítványt pedig majd hiánypótlási időszakban tudod pótolni.
febr. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Most éppen betegen vagyok itthon, és nem kértem ki a bizonyítványomat. Mi van, akkor, ha mindegyiket a hiánypótlás időszakában töltöm fel? Nem tudom hogyan, de azt olvastam, hogy azt nem kell feltölteni, viszont szerintem az érettségi bizonyítvánnyal összekevertem...
febr. 14. 18:52
 3/3 anonim ***** válasza:

Legtöbb iskolában nem adják ki a bizonyítványokat ballagás előtt. Írj az osztályfőnöködnek, vagy esetleg a titkárságnak, hogy scanneljék be és küldjék el emailben.

Ha nem töltöd fel az év végi biziket, akkor nem tudnak tanulmányi pontot számolni és csak duplázni tudják az érettségi pontjaidat. Ha biztos vagy benne, hogy duplázni szeretnéd a pontjaidat, akkor nem kötelező feltölteni, de szerintem érdemes, mert a duplázás elég kevés embernek szokott összejönni.

Az érettségi bizonyítványt központi rendszerből szedik le, azt nem kell majd feltölteni.

febr. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!