Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Emelt angol emelt digitális...

Emelt angol emelt digitális kultúra érettségi?

Figyelt kérdés
Ebből a kettőből emeltezek viszont nem tudom milyen lehetőségeim vannak. Milyen szakokhoz fogadják el ezt a párosítást?

febr. 16. 17:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért emeltezel ezekből, ha nem tudod, mit akarsz velük kezdeni?
febr. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Az első már feltette a kérdést, amit akartam.

Egyébként most már feleslegesen filózol ezen, van 1 éved kideríteni a következő felvételiig, hogy milyen szakra mehetsz vele 💁

febr. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát mert ezekből vagyok jó és akkor már kihozom belőle a maximumot:)
febr. 18. 13:55
 4/6 anonim ***** válasza:
91%
De mit akarsz csinálni velük a továbbiakban? Szép meg jó, hogy most jó vagy belőlük, de mit érsz vele, ha nem tudsz mellé olyan szakot találni, ami igazán érdekel? Az érettségid és a középiskolai tanulmányaid úgy általában senkit nem fognak érdekelni onnantól kezdve, hogy elkezded az egyetemet. Ne csak arra alapozd a teljes továbbtanulásodat, hogy most mi megy jól. Előbb ki kellett volna találnod, hogy mi akarsz lenni, majd ahhoz egyetemi szakot keresni, végül pedig megnézni, hogy miből érdemes emelt érettségit csinálni. Nem fordítva.
febr. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát rendben van, de ha már kitaláltam volna akkor nyilván abból emelteznék, de mivel ötletem sincsen ezért abból csinálom amiből jó vagyok hátha időközben hasznomra válhat és arra a szakra lesz jó ami a végső választásom.
febr. 19. 11:10
 6/6 anonim ***** válasza:
Sok helyre nem jó a digitális kultúra…pl építészmérnökin elfogadják és a művészetin…elvileg a jogon is elfogadják
febr. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!