Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Miért tűntek el a szakdolgozat...

Miért tűntek el a szakdolgozatok a neptunból?

Figyelt kérdés
Novemberbe még volt egy lista, rengeteg dolgozat megtekinthető volt, most semmi. De hova tűntek? Egyáltalán miért tűnt el? :O
febr. 19. 09:43
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
Kérdezd meg a Tanulmányi osztályt.
febr. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Már megtörtént!

Szabadságom van a kolléganő, a másik (ott lévő) kolléganő nem tudja, de nem lepődtem meg. Ha valamire tudná a választ... na azon meglepődnék.

febr. 19. 10:28
 3/8 anonim ***** válasza:
58%
GDPR
febr. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Na de akkor miért voltak fent?!

Mellesleg mikor egy szakdogát megírsz alá írsz egy nyilatkozatot, hogy azt a dolgozatot felhasználhatják.

A könyvtárban is megtekinthető (már ahol).

Akkor nem mindegy, hogy a könyvtárba mutatják meg vagy a neptun-ban nézem meg? Egyébként, ami olyan azt meg titkosítják. Valószínűnek tartom, azok nem is voltak ott, mivel azt a könyvtárban nem mutatják.


És ami még érdekes, hogy párom másik egyetemre jár, és neki most is megtekinthetőek ott a dolgozatok. Akkor, hogy van ez?!

febr. 19. 16:48
 5/8 anonim ***** válasza:
Én már végeztem az egyetemen, de most kíváncsiságból beléptem a Neptunra. Korábban fel se tűnt, hogy van ilyen fül, de szerintem nem is volt, ez új lehet. Nálunk is fent vannak a szakdolgozatok, az enyém is megtekinthető.
febr. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ezaz, hogy én is csak most (utolsó félévben) tudtam meg, és zavar, hogy senki nem szólt erről, és most miért tűnt el, ha fent volt...
febr. 19. 19:52
 7/8 anonim ***** válasza:
Hányszor kérdezed meg még ezt? 😅
febr. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Amíg nem kapok rá választ ;)
febr. 20. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!