Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Egy interneten elérhető...

Egy interneten elérhető tanulmányt miként kell feltüntetni szakdolgozatban?

Figyelt kérdés

Szövegközben hivatkoztam rá: Szerző, évszám


Azt nem tudom, hogy a szakdolgozat végén Irodalomjegyzékként, internetes forrásként, vagy tanulmányként kellene feltüntetni?


A szabályzatot elolvastam, nincs szó benne sem internetes forrásról sem tanulmányról.

Annyi van, hogy az irodalomjegyzékben a hivatkozott könyv dőlt betűvel szerepeljen de igazság szerint ez nem könyv, hanem az interneten elérhető tanulmány


febr. 23. 10:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy erre is van szabály. Valószínűleg az eléréi utat, és az elérés idejét kell megadni.
febr. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerzp (évsz) cím, in: kiadvány, oldal
febr. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1:

Az oké, de a kérdés az, hogy HOVA soroljam és nem az, hogy mit tüntessek fel

a szakdolgozat végén irodalomjegyzékben, vagy külön írjam fel, hogy tanulmányok, vagy internetes források külön


2: Az addig rendben van, hogy ezeket kell szerepeltetni, de azt nem tudom, hogy az irodalomjegyzékbe írjam, vagy írjak fel egy olyat, hogy Tanulmányok, esetleg internetes források

febr. 23. 11:24
 4/4 anonim ***** válasza:
67%

3: Erről a témavezetődet kérdezd meg. Szerintem nem egységes. Ő tudni fogja, hogy nálatok hogyan kell.

Én láttam már az irodalomjegyzékben és láttam már külön Internetes források listáját is.

febr. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!