Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Emelt angolt és közép foldrajz...

Emelt angolt és közép foldrajzot választottam 11.es tanevre szeretnék a az ELTE-re jelentkezni és ugye 200pont az erettsegik amiket +ba felvettem és oda 400 pont kell kb, a földrajz azt bele számítják a + pontba vagy mást kell felvenni?

Figyelt kérdés
febr. 23. 14:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi lenne a szak?
febr. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem írni bocsanat, anglisztika
febr. 23. 14:58
 3/8 anonim ***** válasza:

Elfogadott érettségi tárgyak:


állampolgári ismeretek v. arab v. digitális kultúra v. finn v. francia v. héber v. holland v.

kínai v. latin nyelv v. magyar nyelv és irodalom v. német v. olasz v. orosz v. portugál v.

spanyol v. történelem


Ezek közül a tantárgyak közül nézik az egyiket. Természetesen az angol emelt mellett. A földrajz itt nem érdekel senkkit.

febr. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Érettségi pontot számítanak földrajzból is, de 5. érettségi tárgy nem lehet anglisztikán.
febr. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Szóval szerintetek iratkozzak át irodalomra? Az egy opció lehet hogy felvegyenek oda?
febr. 23. 15:44
 6/8 anonim ***** válasza:
Íratkozz át, 5. tárgynak az elfogadottnak kell lenni, mersze a magyar nem lehet kétszer is.
febr. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Miért kellene átiratkoznod? Az irodalom kötelező érettségi tárgy, így is, úgy is meg kell csinálnod. A 11.-nek nem tudom mi köze ehhez. Faktra gondolsz? Milyen plusz pontról beszélsz érettségire? Az az alap pontba számít. Plusz pontot nem az érettségiért kapsz.
febr. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Faktra gondolok igen, és elvileg 100 pontos az érettségi a faktos targyak meg 200 pontot adnak úgy olvastam szóval ezért kerdeztem
febr. 24. 18:19

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!