Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A felvin ti is időben lefizett...

A felvin ti is időben lefizettétek a díjmentesen felül megjelölt képzések árát és még mindig azt jelzi ki, hogy hátralékotok van?

Figyelt kérdés

Ezt írja a felvi, viszont a befizetésnek már lassan 1 hónapja megtörtént és kezdek aggódni, a felvinek is írtam, hogy megnéznék e nekem a rendszerben, hogy minden rendben ment e, de lényegében csak ugyan ez volt a válasz, hogy hosszú az átfutási ideje.


"Felhívjuk szíves figyelmüket, hogy átutalás esetén annak jóváírása hosszabb időt vehet igénybe! A hitelesítési folyamat megkezdéséhez nem kell tehát a jóváírást megvárnia, az attól függetlenül megtörténhet. Amennyiben az átutalást elindította, akkor tovább teendője ebben az ügyben egyelőre nincsen!"


Örülnék, ha olyanok jeleznének vissza akik ugyan ebben a cipőben vannak. :))



márc. 3. 12:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Én anno telefonáltam is ezügyben pár éve, és csak egy bunkó választ kaptam arra, hogy ez hosszú időt is igénybe vehet. :D Végén amúgy minden ok volt.
márc. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Világosan le van írva a Felvin, hogy most március végéig a jelentkezések feldolgozása zajlik. Addig tök felesleges ezen aggódni.
márc. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt gondolom, hogy türelem, rózsát terem. Esetünkben visszaigazolást terem:D

Azért írták oda, mert jóval hosszabb az átfutási időszak. Esetünkben tehát a késés, mivel jelezték, egy teljesen normális folyamat, sokaknál van így, és nem kell izgulni.

márc. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!