Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha kiiratkozom technikumból,...

Ha kiiratkozom technikumból, utána pedig beiratkozom egyetemre, akkor kell valamit fizetnem majd?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy amit csinálok technikusit, az már nem az én világom, így jelentkeztem egyetemre, állami ösztöndíjasra. Viszont nem tudom, ha most kiiratkozom, elkezdek dolgozni, és esetleg közben felvesznek egyetemre, akkor kell valamit fizetnem? Áttesznek nem államira, hanem önköltségesre, ha már lesz bevételem? Valaki volt már ilyen helyzetben? Az okát nem szeretném megosztani miért alakult így.

márc. 6. 13:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Felteszem, van érettségid - mert ha nincs nem is jelentkezhetsz.

Az egyetemnél az érettségi számít és a felvételi, meg a többletpont... Hogy nem szereztél szakmát, másodlagos.

márc. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Van már egy szakmám meg egy érettségim, csak nem ebben az ágazatban akarok tovább menni :D
márc. 6. 18:24
 3/4 A kérdező kommentje:
Viszont ha elolvasod, nem ez a kérdés, hogy másodlagos a technikum. Szóval még mindig várom a választ.
márc. 7. 09:49
 4/4 anonim ***** válasza:
A szakmákat bármikor félbehagyhatod anyagi következmény nélkül
márc. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!