Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Egyetem vagy szakképesítés...

Egyetem vagy szakképesítés végzettség vadgazdálkodás téren?

Figyelt kérdés
Jövőre mennék egyetemre vagy csak szakképesítést szereznék (vagy micsoda van most okj helyett), engem a mezőgazdaság érdekel, vannak állataink, apukám vadász így én ebben nőttem fel, ezt élvezem. Az egyetemtől félek, inkább csinálni szeretek dolgokat, kimenni és dolgozni, nem szeretek tanulni, szerintem buta is vagyok... De lehet egyetemmel több esélyem lenne. Esetleg egy szakképesítéssel mennyi esélyem lenne külföldön? Lehet egyetem után nem is Magyarországon maradok, de még nem döntöttem el, van időm. Bármi jótanács? Se szülők, se tanárok nem segítenek, egyszerűen tanácstalan vagyok, hogy mit csináljak jövőre.
márc. 11. 12:33
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!