Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A fiamnak van e esélye bejutni...

A fiamnak van e esélye bejutni a Nyíregyházi Vasvári Pál Gimnáziumba ha kezdő angolon a 92 az ideiglenes rangsorban?

Figyelt kérdés
Vélemények tapasztalatok érdekelnek.(200-bol 147 pont)

márc. 19. 19:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs.Nagyon kevés a pont, de persze vannak más körülmények is amelyek befolyásolják a felvételt.
márc. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
sulinavigator.hu megmondja
márc. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

[link]


Itt vissza tudod keresni több évre visszamenőleg, hogy milyen "helyezéssel" lehetett még az adott tagozatra bejutni. Én is itt néztem tegnap a lányomnak. 92. sorrend nem olyan rossz, bár nem ismerem az iskolét. Ha esetleg jelöltetek még be más tagozatokat ugyanebben az iskolában (sőt áprilisban fel is tudtok venni), talán még ősszel van lehetőség átkérni őt az angolra. (pl. költözés miatt)

márc. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!