Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szakmaváltás, hogyan csináljam?

Szakmaváltás, hogyan csináljam?

Figyelt kérdés

Vendéglátásban dolgozom, 26 éves vagyok, de elég rendesen kiégtem, egyedül a pénz tart itt amíg nem lesz más szakmám. 500-600 ezret is megkeresek egy hónapban, ennyit nem nagyon tudok hazavinni másik szakmával, de ha már 400-450et megkeresek, azzal is elégedett vagyok, csak ne kelljen konyhán dolgoznom.

Az asztalos szakma tetszik nagyon, régen is barkácsoltam otthon sokat, szerintem van kézügyességem is. Igazából a 12-14 órás műszak után bármi megváltás. Hogy váltanátok? Elmenjek ingyen dolgozni egy jó asztalos mellé szabadiőmben és csináljam meg a képzést? Milyen kereseti lehetőségem van alkalmazottkén asztalosként. Mert oké, hogy tetszik, de azért meg is kell élnem.


márc. 20. 16:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Az ikea butor arainak a feleert csinalj meretre szabott butort. Minden butorba gravirozzad a neved,insta oldalad,szamod. Forogj olyan korokben,ahol mindig kell vmi uj szekreny es jo kicsik a lakasok,h csak meretre gyartottat vehessenek oda. Airbnb,booking,hostelworld. 8-10-12-20 nm-esek ezek a lakasok. Ha van otthon muhelyetek,ahol megcsinalod,elonyben vagy. Soha semelyik ugyfel nem ker papirokat,csak referenciamunkakat kell mutatnod. Kezdd el tanulni .

Meg cipeszetet tudom ajanlani. Sok kisebb munka,kevesebb kockazat. Vannak kioregedett cipeszek,odaszokott ugyfelkorrel Bp belvarosaban. Ez is csak kezugyesseg. Meg a taskajavitas.

Ott van meg a gazszereles regebbi fajtakra. Senki se tudja szerelni,nem robban fol,semmilyen igazolvanyt nem ker senki se szamlat. Ott is vannak kioregedett befasult szerelok.

Vizszereles is hasonlo. Keves a szerelo Bp-en. Ejjeli azonnali gyorszolgalatot nem tudtunk talalni vizszereleshez.

márc. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az tuti, hogy a szakmát nem a suliban fogod megtanulni, oda csak a papírért kell menni.


Viszont hol találsz mestert, aki kínlódik veled?!

márc. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jó kérdés...
márc. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!