Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen villanyszerelő képzést...

Milyen villanyszerelő képzést ajánlotok?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok és villanyszerelőnek szeretnék tanulni. (Szeged, Hódmezővásárhely, Makó és esetleg Orosháza)


Röviden annyi, hogy egész jó érettségim lett. Angolból emelteztem 5-ösre és meglett a felsőfokú nyelvvizsga is később. Németül is tudok beszélni valamennyire.


Lett egy szakmám, ami nem jött be és így váltani szeretnék.


A közelben 1, 2 és 3 éves villanyszerelő felnőttképzéseket találtam. 1 éves szerintem arra elég, hogy az első munka alkalmával agyonvágjon az áram, mivel ez gyakorlatilag 8 hónapos. Azt is hallottam, hogy a munkaadó nem szívesen alkalmaz gyorstalpalóst.


Egy 2 éves képzésről mi a véleményetek? Meg lehet tanulni a szakmát ennyi idő alatt? Tudom, hogy minden szakma a ledolgozott évek alatt rögzül be, de értitek mire gondolok.


Tudom, hogy elvileg felhígult a szakma, viszont szeretném az infrastruktúrát fejleszteni egy hasznos munka által és szeretnék valami kézzel fogható dologhoz érteni úgy igazán.


Köszönöm előre is a válaszokat!



márc. 23. 04:53
 1/4 anonim ***** válasza:
69%
Épületvillamosság,szerte ágazó oktatást ad tudsz majd vele mérő helyeket telepíteni,javítani épületek teljes villamosságát kivitelezni.
márc. 23. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
2 vagy 3 éves, intenziv nappali képzés, ahol 1 hét iskola 1 hét gyakorlat van
márc. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Leginkább semmilyent már hatalmas túlképzés van villanyszerelőből, gondolom nem akarsz kezdő munkanélküli lenni.
márc. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#3 Mindenhol ezt hallom, ahogy el is mondtam, de a

",mert.." mindig elmarad a konkurencia-leépítő szövegekből. Naponta 3 villanyszerelő álláshirdetést tesznek fel a közelemben oldalanként. 2 napja tettek fel egy olyat, amiben kimondottan tapasztalatlant is keresnek akár.

márc. 30. 04:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!