Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A felvi.hu-s statisztikáknál...

A felvi.hu-s statisztikáknál mi a különbség a jelentkezők és a jelentkezések száma között?

Figyelt kérdés
Nem teljesen világos. Én ugye arra lennék kiváncsi hogy az adott szak adott formájára mennyi a jelentkező, tehát akikkel versenyeznem kell. De a jelentkezések mit takar pontosan?

márc. 29. 10:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg mindenkivel versenyzel, gyakorlatilag leginkább csak azokkal, akik első helyen jelölték meg.

Neked is lehet több jelentkezésed, akár ugyanazon egyetem másik szakán. De attól te egyetlen jelentkező vagy, aki egy tényleges helyet fog elfoglalni a végén.

márc. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen én is ilyesmire gondoltam. Tehát ha mondjuk önköltségesre és államira is beadta valaki, akkor több jelentkezésnek számít, de pl az önköltségesnél ezt ugye egynek kell venni.

Ezt nem értem pontosan az első hellyel kapcsolatban, mert ha te pl államit jelöltél első helyen, de nem vesznek fel, akkor csúszol az önköltségesre ami pl második helyen van. Mert ugye mindenki oda megy ahova először bekerül a pontszáma függvényében.

márc. 29. 11:21
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem tudod lejjebb szűkíteni mint a "ahányan jelölték annyi vetélytárs"
márc. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Persze, de ha több pontja van valakinek, mint neked, de nem ez az első helyen jelölt szakja, akkor, ha bejut az ő elsőjére, akkor előled meg ki fog esni.
márc. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen az igaz. Teljesen belezavarodtam már, mert a tavalyi statisztikai rendszerben teljesen más adatokat ír ki a jelentkezők számát illetően, úgyhogy már nem értem az egészet...

Jog önköltségesről lenne szó.

márc. 29. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!