Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hol érdemes, vagy hol lehet...

Hol érdemes, vagy hol lehet ötvösnek tanulni felnőttként?

Figyelt kérdés

24 éves vagyok. Soha nem tanultam semmiféle képzőművészeti, vagy ahhoz hasonló szakmát (jelenleg a vendéglátás területén dolgozok) viszont nagyon érdekelne az ékszerkészítés, fémmegmunkálás, úgy gondolom van hozzá kézügyességem, meg esztétikai érzékem.


Az oktávot kerestem fel azt írták, hogy az elméleti oktatás online zajlik, a gyakorlati rész viszont egy általam választott ötvösműhelyben kell, hogy történjen és hogy ők (mármint az oktáv) ilyen gyakorlati hely keresésében nem tudnak segíteni.


Van egyáltalán olyan ötvösműhely, ahova felvesznek zéró gyakorlati tudással rendelkező tanulókat?


Kérlek segítsetek, hol/hogyan érdemes elkezdeni ezt a szakmát?



márc. 29. 11:12
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van ovodabol ismert ismerosom az 5 keruletben a Nyugatihoz kozel,akinek az anyja otvos a sajat lakasan.

Illetve be tudok ugrani a Nyugati kozelebe egy otvoshoz,ahova regen jartam,megkerdeznihogy felvesz/e tanulot.

Jo a budapesti muhely?

márc. 30. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!