Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha esti iskolán jövőre teszem...

Ha esti iskolán jövőre teszem le az érettségit mennyi esély van rá, hogy sebész lehetek?

Figyelt kérdés
22F

#egyetem #orvos #sebész #esti iskola után
márc. 31. 11:40
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/80 anonim ***** válasza:
44%
Kérdező én tényleg hihetetlenül szégyellném és még el is ásnám magamat a helyedben!
ápr. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/80 anonim ***** válasza:
30%
Ilyen hülyét még nem hordott hátán a Föld amilyen te vagy!
ápr. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/80 A kérdező kommentje:
#55. Csinálhatod nyugodtan most is :)
ápr. 26. 18:25
 54/80 A kérdező kommentje:
#56. Az a különbség köztünk, hogy te 3 értelmes, egybefüggő, helyes mondatot nem tudtál írni, míg én mindig is emberként beszéltem veled. Szerintem ez sokat elmond rólunk :)
ápr. 26. 18:26
 55/80 anonim ***** válasza:
44%

De hallod…

Mégis honnan tudod, hogy milyen választ ki írt a szaros kérdésed alá?

Életemben nem láttam még ilyen idiótát

ápr. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/80 A kérdező kommentje:
Imádlak titeket 😂😂 Komolyan nem veszitek észre…
ápr. 26. 18:28
 57/80 anonim ***** válasza:
44%
A ki beszélt a többségről baba, elég passzív agresszív hozzáállás, szerintem amiatt nem fog sikerülni, mert ahelyett, hogy arra tanulnál, idegen emberektől vársz visszaigazolást. Erre a helyzetre ez nem segít, ha annyira gyenge benned a bizalom emellett, hogy sértegetsz egyből a semmire.
ápr. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/80 A kérdező kommentje:
Annyira gyenge bennem a bizalom, hogy indíték nélkül sértegetlek? Konkrétan ide jársz leidiótázni engem, akkor szerintem a “baba” pozitív szó…
ápr. 26. 18:31
 59/80 anonim ***** válasza:
44%

Most eszem egy tábla csokit, de esküszöm, hogy még abban is több az értelem mint benned!!!

És gondolkozz el azon, hogy valószínű jogosan mondják rád azt hogy buta és idióta vagy, mert konkrétan egy általános iskolásnak is több esze van nálad!

ápr. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/80 anonim ***** válasza:
0%

De észrevesszük kérdező hogy gyengék a szellemi képességeid

,,gyenge benned a bizalom" na ilyet se hallottam még. Szerintem tanulj meg magyarul mindenekelőtt.

ápr. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!