Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gábor Dénes Egyetem, Műszaki...

Gábor Dénes Egyetem, Műszaki menedzser távoktatásban?

Figyelt kérdés
28 éves Java fejlesztő vagyok, 8 év tapasztalattal rendelkezem. Van egy szoftverfejlesztői OKJ végzettségem egész jól elvagyok a szakmámban viszont egyre több helyen futok bele abba, hogy hátrányt jelent a diplomám hiánya, főleg ha külföldön próbálok interjúzni, vagy tovább lépni. Most pár évig Magyarországon fogok élni és gondolkodom rajta, hogy csinálnék egy diplomát. Korábban munka mellett az SZTE-n a mérnökinformatikus szakot próbáltam elvégezni de 4 évet bírtam munka mellett. (Tudom, hogy van aki bír többet is, nálam ennyi fért bele.) Most szeretnék egy papírt szerezni, igazából nem számít hogy mennyire neves egyetemen, illetve arra megyek, hogy minél egyszerűbb legyen a képzés, nem is arra hogy tanuljak ott valamit. A releváns szakmai tapasztalatom megvan. Illetve fontos szempont, hogy pár év múlva szeretnék menedzseri pozícióba mozogni. Mit gondoltok erre a célra megfelelő a GDE műszaki menedzseri BSc képzése? Esetleg van más opció amit tudtok javasolni? Köszönöm a válaszokat!

márc. 31. 18:56
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Mire végzel, már alig fog kelleni a programozó.
márc. 31. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
* 4 félévet bírtam munka mellett. (Ezt elírtam, elnézést)
márc. 31. 22:21
 3/4 anonim ***** válasza:
89%
Amire neked kell a "papír" arra tökéletes, még ami a GDE-hez hasonlóan könnyű bohócképzés az a nyíregyi, kecskeméti vagy a Tokaj-Hegyalja Egyetem, ott is bőven elég megjelenni a vizsgán és már kvázi sikeres is.
márc. 31. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szerintem rámegyek a GDE-re. Köszönöm szépen a választ! :)
ápr. 2. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!