Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Pszichológus szeretnék lenni,...

Pszichológus szeretnék lenni, valaki tud Tatabánya környékén középsulit ahol van ilyen szak?

Figyelt kérdés
2010. okt. 27. 16:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
33%
Látom butának már elég buta vagy, ahhoz, hogy pszichológus legyél... Gondolkozz már kis csillag... Szerinted Hol lehet ilyet tanulni? Megsúgom: egyetemen... Újabb idióta foglalkozás a modern világban, aminek abszolút semmi értelme, de van.. akár csak a bölcsészek (kivételt képeznek a tanárok), illetve a jogászok(mivel annyi van belőlük, mint a nyű, jól keresnek pedig nem csinálnak semmit...)...
2010. okt. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
33%
Jajj és elfelejtettem, hogy most itt fogsz nekem mentegetőzni és fennhangon kijelenteni, hogy mit képzelek magamról, de csak néhány betűt kellett volna begépelni a google-ba és már is tudod a választ a kérdésedre...
2010. okt. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Pszichológusnak középiskolában? Ezt honnan szedted? Ahhoz még járnod kell minimum 4 évet és leérettségizned, hogy pszichológiát tanulhass. És utána sem lesz egyszerű dolgod a felvételivel! Nézegeted évente az aktuális pontszámokat?

Ez nem olyan egyszerű, hogy hirtelen nyári szünet után csak elkezdesz pszichológiát tanulni:)

2010. okt. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

nem fogom azt csinálni -.-

először is van olyan középsuli ami kicsit rá nyom a pszichológiára. Amugy meg ki a f@szt érdekel mennyi van belőlük? Ha én az akarok lenni akkor az leszek. Szerinted majd elmegyek bolti eladónak meg ilyennek akik kikészülnek idegileg mert nincs pénzük semmire? Itt már nem lehet semmire se menni. Ez olyan mintha én is fikáznám a te érdeklődési köröd / foglalkozásod :D

és ne kis csillagozzál attól függően h most hisztis vagy nem rajtam kell levezetni. Kiváncsi lennék ha te lelki beteg lennél ki segítene :D

2010. okt. 27. 16:48
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nincs olyan középiskola, ahol pszichológiát lehet tanulni. Egyetem tanítják.

Nézd meg a felvi.hu-n, hogy milyen tárgyak kellenek, és olyan sulit keress, ahol erős az az oktatás azokból a tárgyakból.

2010. okt. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Mint már írtak, ezt csak egyetemen oktatják. Esetleg valami humán gimnáziumba menj, de el ne hanyagold a biológiát, mert az idegrendszert igencsak keményen számon kérik az egyetemen. Nagyon jó érettségit kell csinálnod (legalább két emeltet), mert a ponthatár nagyon magas a pszichológia szakokon. Amúgy meg kérlek, előbb tanulj meg tájékozódni a google-ben, és helyesen írni, mert akkor nem fognak neked támadni (megjegyzem kissé jogosan)...
2010. okt. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
23%
Édes te egy RDH-s beteg vagy:)
2010. okt. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

te meg egy barom :)

egy hiba volt csak benne bocsi.. Amúgy*

Azt nem értem hogy kérdeztem valamit és egyből nekem támadt úgyhogy teljesen mindegy mit csinálok mindig lesznek ilyen hülyék. A normális válaszokat meg köszi.

2010. okt. 27. 17:03
 9/13 anonim ***** válasza:
30%
Még mindig RDH bajod van.. nem a helyesírásoddal van a baj hanem azzal ahogy lereagálod amikor azt mondják nincs ilyen középiskola. Érettségizz le és menj egyetemre.
2010. okt. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
66%
Senki nem kérte, hogy bolti eladónak menj... én tisztelem azokat, akiknek egy jó szakmájuk van és megjegyzem a mai világban egy jó szakember aranyat ér.. Ha saját vállalkozást tud indítani akkor azzal sokat tud kaszálni... De a te mentalitásoddal még a McDonald's-ba sem vennének fel, nem hogy más hova...
2010. okt. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!