Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Középiskola újrakezdés lehetsé...

Középiskola újrakezdés lehetséges?

Figyelt kérdés
Úgy értem 35 évesen rájöttem, hogy továbbtanulnék. Sajnos családi okok miatt a gimit és az érettségit is elrontottam. A kinézett szakhoz 400pont kell. Nekem a 210van. Hiába van nyelvvizsga (B2komplex) és egy emelt érettségim, így sincs annyi pontom ami kell. Sőt, akkor sem lesz, ha újra érettségizek. A középiskolai jegyeim mind 2-es. Ezeken sehogy nem lehet változtatni? Nem lehet újra járni levelezőn? :(

ápr. 21. 11:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha újraérettségizel lehet duplázással számolni a pontjaidat, és akkor nem számítanak a gimis jegyeid.
ápr. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésre pedig a válasz: nem, nem lehet újrajárni.
ápr. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
62%

Egyetértek a 2. válaszolóval esetleg csak esti iskolában teheted ezt meg.


Csináld újra az érettségiket és duplázz.

ápr. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%
A középiskolai jegyeiden már sehogy sem lehet változtatni. Duplázni tudsz csak.
ápr. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
94%
Tényleg simán működik a duplázás. Nekem is így lett egy csomó pontom, évekkel az eredeti (elcseszett) erettségim után.
ápr. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
amúgy mi a rák az a duplázás?
ápr. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%
#6 amikor az egyetem által elfogadott érettségi tárgyak közül a két legjobban sikerültnek a pontszámát kétszerezik meg, tekintet nélkül a többi érettségi tárgy eredményére és a középiskolai bizonyítvány jegyeire.
ápr. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem még simán lehet esélyed egyetemre, csak nem látod át a pontszámítást.

A felvin fent van, hogy melyik egyetemen, milyen szakra, melyik tárgyakat fogadják el. Ebből válassz ki 2 tantárgyat és készülj fel belőlük ismétlő érettségire

ápr. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
90%
Így, hogy már van érettségid, iskolába nem tudsz újra beiratkozni (estire is olyanok mennek, akiknek még nincs érettségijük), de újra érettségizni bármikor lehet bármelyik tárgyból és ha 2 tárgyad főleg emelt szinten jól sikerül, akkor simán lehet sok pontod.
ápr. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Volt egy miskolci lány aki érettségizett. Suliban mivel 6 gyereke volt 17 évesen nem tanult, de családi pótlék miatt járt.

Ez a csaj érettségi idejére felvette a tangáját meg rúzs meg minden és:

A 2-es középiskola jegyeiből

Matek emelt 93%! :O !!!

Fizika közép 95%!!

Töri közép 85%!

Angol közép 30% :(! Iz der eni kvezcsön?

Magyar közép 26% Há de raszista a tanár!!!

A csaj egy menő kis gépészmérnök bula akart lenni. Ezt figyeld!

93+93+50+95+95= 426! Ilyen!!!!

ma 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!