Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Az alábbi tanfolyamok közül...

Az alábbi tanfolyamok közül melyek a legpiacképesebbek?

Figyelt kérdés

[link]


Ami fontos: felnőttképzés keretében történne a mutatvány több éven keresztül, illetve rendelkezem némi informatikusi valamint élelmiszerhigiéniai tanulmánnyal még régről. Előbbiben sosem dolgoztam, utóbbiban igen.

Szeretnék tanulni olyan szakmát amivel mindenképp el tudok helyezkedni és jól keresni. Több minden érdekel, viszont még nem hoztam meg a végső döntést.

Szerintetek melyik mondjuk az 5 legpiacképesebb szakma erről a listáról?

F36

Köszönöm nektek.


(Még egy: furán hangozhat, de nem szeretnék olyan szakmát amiben sudribunkó, alpári, alkoholista "Jóskákkal" kell dolgoznom, egy légtérben lenni. Tehát akkor kőműves ne legyek, igaz, az nincs is a listán. Sajnos a hideg kiráz az ilyen emberektől.)


ápr. 25. 21:41
 1/1 anonim válasza:
Ahogy nézem, szerintem csak egy, a logiszikai technikus. Ez lehet egy lépcsőfok ha komolyabban szeretnél a logisztikával foglalkozni.
máj. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!