Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tánc szakgimnázium után...

Tánc szakgimnázium után Gyógyszerészeti Egyetemre érdemes menni?

Figyelt kérdés
Sokat gondolkodtam,hogy tánc szakgimnáziumba megyek.De ha úgy döntök,hogy oda megyek mindenképpen elszeretnék menni Gyógyszerészeti Egyetemre.A Gyógyszerészetit szinte biztos,hogy elszeretném végezni,mert nagyon megtetszett illetve a kémia is érdekel főleg a gyógyszerek stb.De a táncot is nagyon szeretem.Fő kérdésem az lenne,hogy megérné ha tánc szakgimnáziumból Gyógyszerészeti Egyetemre mennék?

ápr. 26. 15:58
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, hogy a táncot miért nem a szabadidőben csinálnád inkább. Egy nem ilyen jellegű gimnázium mellett felkészülni a gyógyszerészeti felvételire elég sok idővel, illetve különórákra elköltött pénzzel jár.


A kérdésed meg így marhaság: mi az, hogy megéri-e? Ha az érdekel, akkor csináld azt, és készülj már erre most ésszel. Hogy neked megéri-e, teljsen független attól, hogy milyen középiskolába mész.

ápr. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!