Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A Debreceni Tóth Árpád Gimnázi...

A Debreceni Tóth Árpád Gimnázium vagy a Fazekas Mihály Gimnázium jobb? Illetve szerintetek melyikben lenne több esélyem?

Figyelt kérdés
Mind a kettőbe jelentkeztem, viszont egyikbe se vettek fel. Elsőnek a Tóth Árpádot jelöltem meg, és másodiknak A Fazekast. A Tág-ban a NYEK matekon 2 ponttal maradtam le, a Fazekasban matek-fizikán pedig 1 ponntal. A Fazekasba mindenképp szeretnénk fellebbezni, viszont nem tudom, hogy a Tágba megérné e.

máj. 1. 11:01
 1/3 anonim ***** válasza:
A Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium ezerszer jobb. Az egyik legszínvonalasabb természettudományos oktatás zajlik. Látszik, hogy a tanárok is igazán értik, szeretik azt amit tanítanak, rengeteg tanórán kívüli foglalkozás van, minden éven vannak versenyzők országos versenyeken is, 1. és 2. helyezettek érkeznek vissza. A diákokat is motiválják, szorgalmasak, lelkesek, kitartóak. Mindenképpen a Debreceni Fazekas Mihály Gimnáziumot ajánlom!
máj. 9. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A fazekas lehet hogy erősebb, de a TÁG a legjobb. Sehol nincs olyan diákélet mint ott. A céljaidat viszont mindkét suliban eléred, ha teszel egy keveset is érte.
máj. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
47%
Az első válaszoló vagy soha nem volt fazekasos, vagy fogalma sincs a jó oktatásról. Ha nem vagy a krémnek a krémje, a Fazekasba szarni fognak a fejedre, míg a TÁGban remélhetőleg úgy fognak bánni veled, mint bármelyik másik tanulóval. Jó fizikatanár nincs, (igazán) jó matektanárt meg csak specmaton találsz. Tegyél magadnak egy szívességet és menj a TÁGba.
máj. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!