Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mire szàmítsak ha erre a...

Mire szàmítsak ha erre a szakmára jelentkezem?

Figyelt kérdés

Azt tervezem,hogyha befejezem a jelenlegi 10.-es évfolyamomat és megcsináltam a szakmunkás vizsgám, át iratkozok a Juhász Gyula református technikum és Szakgimnáziumba és a szociális ágazaton belül kisgyermekgondozónak/ápolónak fogok tovább tanulni.Viszont ez egy nagy változás mert eddig kertészként tanultam és nem technikusként hanem szakmunkásként.


Azok akik a kisgyermekgondozó szakmában tanulnak most: mire számítsak?Mit tanultok?Mit szoktatok csinálni?Vannak gyakorlati feladataitok? Mit kell tudnom erről a szakmáról?Csak,hogy képben legyek és tudjam mire számítsak ha át iratkozom.



máj. 11. 10:50
 1/3 anonim válasza:
100%
Nulla társadalmi elismerésre és vele arányos bérezésre. Sajnos. Lekezelõ anyukákra,pökhendi apukákra. A kreativitást elnyomó munkatársak,és pénztelenséggel küzdõ vezetôség. Ne legyen igazam. Ennek ellenére akarsz gyerekekkel foglalkozni,elhivatottságból,akkor csináld. Hatalmas szükség van az ilyen emberekre,õk tartják életképesen a rendszert.
máj. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem se hagyjad, hogy eltérítsenek az álmaidtól. Ha nem azt csinálhatod, amit szeretnél, mert mondjuk nem keresel annyit mint egy másik helyen, akkor boldogtalan leszel.
máj. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az a dolgozótól is függ, hogy hogyan beszélnek vele az apukák, anyukák, mennyire ismerik el.
máj. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!