MATE pedagógiai szak?

Figyelt kérdés

Van itt olyan, aki a Kaposvári egyetemre jelentkezett csecsemő és kisgyermekgondozói szakra, vagy más egyéb szakra, aminek az alkalmassági vizsgája ezzel egy időpontban (ha minden igaz,jövő héten pénteken, május 24-én) lesz?



Én arra a szakra jelentkeztem, és eléggé stresszelek miatta, hogy nem fogok ott ismerni senkit sem, meg amiatt is, hogy hogyan találok oda, ugyanis Kaposvár számomra teljesen ismeretlen település, viszont egyedül kell mennem, senki ismerős nem tud elkísérni.


Ha van itt olyan, aki erre az egyetemre jelentkezett és akkor lesz az alkalmassági vizsga, ismerkedne velem, hogy legalább egy személyt ismerjek minimálisan, és ne egyedül, teljesen magányosan kelljen belevágnom ebbe? 🥲



máj. 14. 00:20
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
Fogjuk ezt úgy fel, hogy előalkalmassági...
máj. 14. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%

Az erős szorongás valóban kellemetlen annak, aki átéli, de egyszerűen az ilyen élethelyzeteket fel kell vállalni, és pragmatikusan megküzdeni velük. Ha van okostelefonod, akkor az egyetemre vezető utat például simán megtalálod a Google Maps-el. Kizárt, hogy eltévedsz.


Sajnos fel kell készülnöd arra, hogy lesznek még a pályádon szorongást keltő helyzetek bőven: például amikor szakmai gyakorlaton beraknak egy csoport ismeretlen, rendetlenkedő 2 éves kisgyerek közé, hogy foglalkozz velük, miközben mások árgus szemmel figyelik, hogy hogyan tudsz megküzdeni a helyzettel.

máj. 14. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1 az nagy előalkalmassági, ha oda se találok, szerintem is... 😒🙄



2 általában kicsit sem szoktam stresszelni. Most először hagyom el úgy igazából, egyedül a lakhelyemet és azért félek csak.

máj. 14. 09:04
 4/5 anonim ***** válasza:
77%

Nem egy bonyolult város Kapozsvár.

Vonattal fogsz érkezni?

[link]

[link]

máj. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
4 busszal fogok tudni menni.
máj. 14. 09:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!