Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nehéz a 2 éves érettségi, ha...

Nehéz a 2 éves érettségi, ha szinte a nulláról kezdeném? Szinte az összes alap amit tudtam kikopott a fejemből.

Figyelt kérdés

máj. 21. 15:06
 1/5 anonim válasza:
67%
Én is így vágtam kb. neki, és most az ELTE-re készülök. Szerintem bőven teljesíthető ha csak mindenből átmenni a cél. Nem akarok gonosz lenni, de nekem elég gyenge osztálytársaim is voltak, le is tojták az egész érettségit, de kettessel átcsúsztak mindenből. Ha jó pontszámokat akarsz akkor rengeteget kell tanulni, szóval nagy elhatározottság szükséges.
máj. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem. Rendben köszönöm. Hát komoly szándékkal indulok neki
máj. 21. 16:34
 3/5 SZTANN válasza:
75%
Nehéz, de nem lehetetlen. Kettessel átmenni bárkinek sikerülhet, egy kis készüléssel. De ha komolyabb szándékaid vannak, akkor érdemes komolyan venni, mindent belefektetni! Nem könnyű, sokat kell tanulni rá. Akkor viszont - egy jó érettségi után - simán mehetsz felsőoktatásba is ...
máj. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Paczalos István ***** válasza:
Én anno munka mellett érettségiztem, 2 év estis iskola után. Nem tudom, nekem nem tűnt nehéznek, egy négyes kivételével minden jeles lett. (Meglett volna a kémia is, csak a gyűrűs polimereket húztam, és azokról csak általánosságban készültem, ami nem volt elég a jeleshez.)
máj. 26. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Misibácsi válasza:
Nem kopott ki a fejedből semmi: Üdv: Misibácsi
máj. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!