Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hol találok olyan felvételi...

Hol találok olyan felvételi kalkulátort, ahova be lehet írni a nyelvvizsgát is?

Figyelt kérdés

Nekem valahogy a nyelvvizsga is beleszámít a duplázásnál, viszont a kalkulátorban nem lehet külön beírni a nyelvvizsga eredményt, csak az intézményi pontokat.

Egyébként a PPKE-JÁK-ra mennék, és úgy lenne a legkedvezőbb ha a magyar közepet és angol emeltet+angol C1 nyelvvizsgát dupláznák valahogy. Ja és lesz egy emelt törim is, de szerintem az nem lesz olyan jó.

Így lehet? Mármint ugyanannyit ér a közép duplázva?



#nyelvvizsga #felvételi #felvi kalkulátor
máj. 23. 17:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy jogcímen csak egyszer kaphatsz pluszpontot. Vagy a nyelvvizsgáét vagy az emelt angolért. A nyelvvizsgáért abban az esetben kapsz pontot ha a törit nézik.
máj. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Igen azt értem, de a tájékoztatóban azt írják, hogy bármely emeltért jár a 50 többletpont. Szóval ha a két nyelvet duplázom, és többletpontként hozzáadom a 2 emelt eredményét, azt úgy lehet?

Tehát közép magyar ×2, emelt angol x2 (+100 pont az emelt angolért és töriért)

máj. 23. 17:27
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nyelvvizsgát nem dupláznak. Plusz angol emelttel csak más nyelv nyelvvizsgája jó.
máj. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
A másik ami eszembe jutott, ha a magyar közepet és a töri emeltet duplázom, akkor a C1 nyelvvizsga 50 pont beleszámít?
máj. 23. 17:30
 5/15 A kérdező kommentje:
Ah közben láttam a válaszod, értem
máj. 23. 17:30
 6/15 A kérdező kommentje:
Szóval akkor ha duplázom abba semmi képen nem számolják bele a nyelvvizsgát?
máj. 23. 17:31
 7/15 A kérdező kommentje:

Nem a nyelvvizsgát gondoltam duplázni, hanem így:

Magyar közép: 85 + töri emelt 60= 145

145×2= 290

290 + 50 (emelt töri után) + 50 nyelvvizsga után= 390 pont.

máj. 23. 17:37
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Azt majd ők eldöntik, hogy mivel fognak számolni, te csak tölts fel mindent. Az biztos, hogy ugyanazért nem kaphatsz többször pontot. Tehát ha eltérő nyelvekből lenne a nyelvvizsgád és az érettségid akkor kaphatnál mind a kettőre, de mivel angol mind a kettő így nem kaphatsz. Ha esetleg van másból nyelvvizsgád akkor töltsd fel azt is.
máj. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
55%

7: így jó.


De a végén úgyis a neked legkedvezőbb lesz.

máj. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nem angol mindkettő, mert most írtam hogy a magyar közepet és dupláznám, és az angol C1-et adnám hozzá.
máj. 23. 17:40
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!