Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Meg lehet tanulni 30 tételt 3...

Meg lehet tanulni 30 tételt 3 hét alatt?

Figyelt kérdés

máj. 24. 17:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Hogy ne lehetne? 3 hét az 21 nap, vagyis egy napra nem egészen két tétel jut. De ha egy nap alatt 2 tételt is tanulsz meg, akkor 15 nap alatt megvagy és majdnem egy heted marad még ismételni is.

30 tételt ennél sokkal rövidebb idő alatt is meg lehet tanulni, ez egyáltalán nem kevés idő.

máj. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
Bőven. Ez elég sok idő. Nekem sokszor csak 2-3 nap jutott 20-30 tételre 😁
máj. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ milyen tárgy és hány oldalas egy tétel.
máj. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%
#3-as válaszoló, a kulcsszavaknál ott van, hogy érettségi, nem gondolom hogy ott bármilyen tantárgyból olyan hosszúságú tételek lennének, amiket ne lehetne ennyi idő alatt megtanulni.
máj. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
A közepeknél valóban nem, de emelt témakörökre nem biztos hogy elég lesz. Nyilván attól is függ hányas a cél.
máj. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát a célom a 4-es 5-ös lenne és középszint. Vegyes maradt ennyi töri,nyelvtan és irodalom.
máj. 24. 22:36
 7/9 A kérdező kommentje:
Elég szarul vagyok lelkileg és egyszerűen nagyon nehezen tudom rávenni magam a tanulásra.
máj. 24. 22:37
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Azokat simán meglehet, nem nehezek,a nagy részét úgy is vettétek már órán. Nem is kell hozzá három hét, szerintem ráérsz később nekikezdeni ha most nem megy.
máj. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!😊
máj. 24. 23:43

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!