Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek egy olyan gyerek...

Szerintetek egy olyan gyerek aki majdnem mindenből ötös és Ózdi hova menjen tovább tanulni?

Figyelt kérdés

Tanácsokat kérnék lehet kicsit messzebb is Ózdtól de ne túlságosan.

Ja és rendőr szeretnék lenni:))


2010. okt. 30. 19:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Melyik suliba jársz? Általános vagy Már közép? Mondhatsz sulit én is ózdi vagyok/voltam:)
2010. okt. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Na? Csak nem Rio-ba mentél;)

Oké, akkor így minden nélkül, a Serényit ajánlom ha rendőr akarsz lenni(Putnok)

2010. okt. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Csak Altalanosba jarok

Ujvaros Teri Altalanos Iskola:}}

Hat a Serenyibe nem szeretnek menni. Szemelyes:}

Azt mondtak szuleim hogy Miskolcon van jo rendorsuli

De szeretnem a velemenyeteket kerni.

Egyebkent valami baj van az billentyuvel:S

2010. okt. 30. 22:02
 4/8 A kérdező kommentje:
Várok még válaszokat.
2010. okt. 30. 22:21
 5/8 anonim ***** válasza:

Akkor szia sulistárs:) Én is újtéris voltam:))) nem olyan rég, nem vagyok még annyira öreg:D (csak 22)

Az újtéri jó suli és erős, szal elhiszem, hogy jó vagy:)

De rendőrsuli nincs csak érettségi után..szóval azt tanácsolom,hogy menj el gimibe (mehetsz a jagba is) mert onnan sokfelé tudsz orientálódni.Ott kérhetsz tesi erősítést, menj sportolni, sokat nagyon sokat, a tanárt meg is kérheted, hogy pluszban veled legyen keményebb:) érettségizz abból és mehetsz miskolcra.De mondom, érettségi utáni képzés ez csak Miskolcon és máshol is.A serényiben sem úgy megy, hogy elvégzed és érettségi után rögtön rendőr leszel:)


Sok sikert!

2010. okt. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ:)

Elmondtál ezzel mindent:)

Amúgy eredetileg úgy volt hogy lehetséges hogy a najmanba megyek de még nem tudom

2010. okt. 31. 09:20
 7/8 anonim ***** válasza:
A Neumann nagyon jó:) Menj oda:)) Utána lehetsz még rendőr hidd el:) De készülj fel mert tényleg kemény a felvételi.Unokatesóm és barátom is felvételizett és annak ellenére, hogy évekig keményes sportoltak, nem vették fel őket a fellebbezés ellenére sem.
2010. okt. 31. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szeretem a kihívásokat:}
2010. okt. 31. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!