Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Segítene valaki, nem tudok...

Segítene valaki, nem tudok dönteni. Diplomázzak le itt M. o-on (környezettan) és akkor mennék a Greenpeacehez, mondjuk önkéntesnek vagy inkább menjek ki külföldre dolgozni? (Találtam megbízható közvetítőt)

Figyelt kérdés
Ezen dilemmázok már 3 hete. Külföldön recepciósnak, vagy takarítónak mennék ki, később bolti- vagy ruházati eladó munkát csinálnék.
2010. okt. 31. 15:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem fejezd be a sulit ha már elkezdted. Ezután is kimehetsz külföldre dolgozni, de a diploma mindig jól jön.
2010. okt. 31. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen diplomázzál le. Életcélod az, hogy ruhabolti eladóként halj meg? Ha belekezdtél fejezd be, persze tudni kell, hogy önkéntesként nem fogod tudni eltartani magad, ugyanakkor szerezhetsz akár külföldön is olyan állásokat, amiből jól megélsz! Ahogy előttem is mondták, egy diploma sosem árt, ha már elkezdted, ne add fel!
2010. okt. 31. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztató válaszokat! :) Persze, nem célom, hogy ruhabolti eladóként haljak meg, de nekem, mint kezdő munka tetszene. Az önkéntességről még csak fantáziálok, mert gondolom azok mennek önkéntesnek,akik vagy nagyon ráérnek vagy csak szimplán segíteni akarnak az állatokon,embereken. Alapítvány válogatja....
2010. okt. 31. 17:37
 4/4 EmilyRose válasza:

Szija!


Azt hiszem tudom, mi a legtökéletesebb megoldás számodra!


Képzeld, nemrégiben bukkantam rá, mert engem is érdekeld az aktivista rész, és nem hiszed el, de van GreenPeace gyakornoki program egyetemistáknak!


Itt a link: [link]


Biztos találtok neked megfelelő melót ilyen szakon :)


Sok sikert!

2011. jan. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!