Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A keresztféléves képzéseken,...

A keresztféléves képzéseken, levelezőre, amelyek fizetősek, oda "bárkit" felvesznek?

Figyelt kérdés
Nem lett valami jó az érettségim, de szeretnék egyetemre menni, azt hallottam, hogy fizetősre bárkit felvesznek, de én ennek nem hiszek.
2010. nov. 11. 18:00
 1/3 anonim ***** válasza:
látom nem igazán vagy képbe a felvételi rendszer lényegével. mindenhol irányszám van, hogy maximálisan hány embert lehet felvenni. ha valahol pl 30 a max létszám, akkor a legjobb harmincat veszik fel. a ponthatár a harmincadik ember pontja lesz. persze ha egyáltalán nem is jelentkezik annyi, akkor mindenki fel van véve. ráadásul akár államilag támogatottra is.
2010. nov. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm.
2010. nov. 11. 19:31
 3/3 anonim ***** válasza:

azért mindenkit nem vesznek fel, szerintem van minimum ponthatár, ha azalatt vagy, nem vesznek fel akkor sem, ha van még hely. ráadásul keresztféléves képzésnél sokx el sem indulnak a szakok, mert kevesen jelentkeznek.

azért próbálkozz

2010. nov. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!