Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen magántanulónak lenni?...

Milyen magántanulónak lenni? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Jobb mint suliba bejárni, jobban tudtok tanuéni, drágább? Miből áll a magántanulóság?Stb. :)
2010. nov. 14. 17:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igaz nem vagyok magántanulo de annyit tudok hogy ha magántanuló vagy, akkor nem kell fizetned, otthon kell magadnak felkészülni időközönként vizsgázni, esetleg ha kell magántanár akkor annak kell fizetni
2010. nov. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Unalmas. En betegseg miatt egy evig az voltam, meg altalanos iskolaban.

Az anyagot tobb idod van megtanulni, mert egy hetre ott van elotted, hogy mit fognak venni es azt te megtanulhatod ket nap alatt, annyira unatkozol.

En legalabbis zt csinaltam, muszaj volt tanulni, nem volt mas dolgom.

A szuleimnek egy ido utan muszaj volt visszamenni dolgozni, haverok/baratok mind suliba voltak delelott, delutan meg hazit irtak, senki nem volt akivel lehetett volna szorakozni, beszelgetni akarmi.

Nekem nem volt magantanarom, hisz csak altalanos iskolas voltam, akkor meg akarmelyik szulo tud segiteni.


Nekem nem volt jo, unalmas volt.


(Most egyetemista vagyok, es bevallom, neha visszasirom azt az idoszakot, mert azota sem pihentem annyit, mint akkor.(: )

2010. nov. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
49%
általánosban én is voltam utolsó 4 évben. nem volt semmi bajom, csak sose volt kedvem suliba menni. ott még nem nagy ügy, mert kb 2 hétig tartott felkészülnöm ilyenekből, hogy töri, biosz, földrajz... csak matekra meg németre jártam heti 2szer magánórákra. de középsuliba már biztos nem ment volna ilyen könnyen, meg alapból kimaradtam csomó buliból csajozásokból meg ilyesmikből. szóval szar az egész. csak a lúzereknek való.
2010. nov. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!