Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Más is jár hasonló cipőben?

Más is jár hasonló cipőben?

Figyelt kérdés
Főiskolás lettem és az iskolai feladataimmal eléggé el vagyok havazva. Valahogy mindig kifutok az időből. Pedig szeretnék jól tejesíteni.
2010. nov. 14. 21:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Hasonló, nekem is tököm tele van néha, de most nem vagyok lemaradva. Bár egy picit, de azt puskával egészítem ki. Ha a szakmámhoz köze lenne a holnapi ZH-nak tanulnék rá (bár már így is rohadt sokat tanultam erre is), de így nem éri meg.
2010. nov. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Kell egy kis idő, mire belerázódik az ember a főiskolai életbe, de beadandóból minden félévben egyre csak több lesz, úgyhogy szokjátok a gondolatot és próbáljatok ne az uccsó pillanatban készülni mindenre. Ha úgy érzitek, hogy "na, most van kedven tanulni vagy beadandót csinálni" akkor ne hagyjátok elveszni az érzést, hanem kezdjetek neki:D máshogy sajna nem lehet:S megyek is németezni:D
2010. nov. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2010. nov. 15. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!