Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » MOME Segítene aki ide jár?...

MOME Segítene aki ide jár? Vagy aki tájékozott az építőművészetben, belsőépítészetben.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Régi álmom, hogy belső építészettel, építészettel foglalkozzak, és most jött el az ideje, hogy fel tudjak készülni. Szeretek rajzolni, de vannak hiányosságaim, és szeretnék tájékozódni is ebben a témakörben. Ehhez kérnék segítséget. Könyv címek érdkelnének, amikből bővíthetném a tudásom, illetve rajzolással kapcsolatos dolgok is. Mivel anyagilag nem vagyok toppon, nem akarok felesleges könyvet venni, ezért nem keresek neten. Nem tudom melyik jó.

Remélem lesz aki segít!!!!!


2010. nov. 14. 23:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Annyit tudok segíteni,hogy menj fel a MOME honlapjára ott vannak fent dolgok, plusz keress rá a végzősökre, mert az ilyen online vkönyvben vannak elérhetőségek tőlük sokat megtudhatsz:) Nem harapnak am:))
2010. nov. 14. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igenigen, a honlapot végig nyálaztam... De pl. a felvételiről nem írnak semmit, csak később fognak informálni... Aztán ahogy keresgettem a neten a témával kapcsolatban, úgy vettem észre, hogy érdemes úgy menni, hogy van tudása az embernek (amit mondjuk furcsállok, mert azért akarok oda menni, hogy megszerezzem azt).

És semmit nem találok a honlapon, ami hozzásegítene a sikeres felvételhez. Mág nagyon máshol sem...


De még megnézem mégegyszer a diákokat, bár e-mail címet nem láttam... Na mindegy. Közben keresek, de válaszokat is várok! :)

És köszi a tippet! :)

2010. nov. 15. 00:07

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!