Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Grafikusnak szeretnék tanulni,...

Grafikusnak szeretnék tanulni, de hogyan?

Figyelt kérdés
Most középsuliba járok, érettségi évében. Egy elektrotechnikával foglalkozó szakközép, de szeretnék más felé tanulni. Jól megy a matek, és elég tehetséges vagyok (legalábbis ezt mondja mindenki), az ilyen grafikai dolgokhoz. Kérdésem, hova kellene mennem, ha valami ilyesmit szeretnék tanulni? És mi kell hozzá?
2010. nov. 21. 12:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
én is ez irányba akartam menni még év elején, de aztán más irányba döntöttem, mert néztem a felvételiket és kicsit utána olvastam:/ inkább tanulok mást, mert a felvételihez nagyon keményen fel kell készülni, pl. baromi sokat olvasni a művészetekről, egyfolytában gyakorolni stb. Nekem arra is alig marad időm, h mondjuk havonta 1 pályázatra rajzoljak, mert annyit kell tanulni a suliba. 18/L
2010. nov. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
2010. nov. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

[link]

ide csak több év után lehet bejutni


Rajzot kell tanulnod mindenképp

2010. nov. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
2010. nov. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
48%

Számítógépes grafikus általában úgy lesz az emberből, hogy elszegődik dolgozni egy reklámkivitelező vagy nyomdai-előkészítő céghez, és ott megtanulja. Hol laksz?


Itt is érdeklődhetsz:

[link]

2010. nov. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Vas megye -> Szombathely


Az első válaszoló, eléggé elbizonytalanított. :S

2010. nov. 21. 13:12
 7/12 anonim ***** válasza:
2010. nov. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
a szombathelyi főiskolán van rajz képzés, be kéne menned érdeklődni, van-e elektronikus grafika tanszék. H a nincs, akkor is fognak tanácsot adni.
2010. nov. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A siker titka a kitartás manapság . Azt mondják. Vagyis: élég, ha nem hagyod abba, ha nem fordulsz vissza. Már ennyivel sikeres lehetsz.
2010. nov. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ezt sokan audotodidakta módon tanulják, és nyomdaiparban, reklámban kamatoztatják.
2010. nov. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!