Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nagyon jó verseket és mondókák...

Nagyon jó verseket és mondókákat tudok írni, milyen ezzel kapcsolatos pályát ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Bővebben: 19 éves fiú vagyok, és sokan dicsérnek (tanárok is) a suliban emiatt. Legyen bármilyen téma, mindenről tudok verset írni, legyen ez komoly vagy vidám....

Hol tudnék ebből "hasznot" húzni? Esetleg milyen sulit(főiskola), pályát tudnátok nekem ajánlani?


2010. nov. 22. 21:35
 1/1 anonim ***** válasza:
hát ha szereted a zenét és van ritmusérzéked is, akkor írhatsz pénzért dalszövegeket vagy akár te magad is zenélhetsz. Amugy meg biztos vannak ilyen irodalmi versenyek, ahol saját költeményeket kell írni, de olyanrol még nem hallottam hogy szavalóversenyen pénzt lehetne nyerni
2010. nov. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!