Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mennék ennyi ponttal valamire?...

Mennék ennyi ponttal valamire? Honnan lehetne még pontot szerezni?

Figyelt kérdés
A felvi .hu-n kiszámítottam a kalkulátor segítségével a pontjaimat, kijött 224. Ha bejelöltem a hátrányos helyzetet akkor 244. A gyulai Szent István Egyetem Egészségtudományi és Környezet-egészségügyi Intézet szociális munka alapképzésére lenne e esélyem ha jelentkeznék ennyi ponttal? Hol tudok utánanézni hogy mennyi ennek a szaknak a bekerülési ponthatára?
2010. nov. 22. 21:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Több pontot szerezhetsz többféleképpen: 1. valamiből teszel utólagos érettségit, de annak nagyon jónak kéne lennie (80 felett) 2. okj-s képzésért jár plusz pont 3. nyelvvizsgáért szintén jár plusz pont és ha jól tudom elég, ha csak lovári nyelvből vagy akármiből van (azért írtam lovárit, mert az számít a legkönnyebbnek, néhány hónap alatt meg van a B2)
2010. nov. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de 224-244 pont édeskevés:(

Államilag támogatottra 327 volt a ponthatár idén. (Fizetősre mondjuk csak 200.)

Pluszpontot tudsz szerezni:

- ha kijavítod a rosszul sikerült érettségijeidet (lehetőleg azt, amelyik felvételi tárgy)

- emelt szintűt csinálsz

- nyelvvizsgázol

2010. nov. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
A ponthatárokat megtalálod a felvi lapján.
2010. nov. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!