Megajánlott jegy - vizsga?

Figyelt kérdés
Olyan problémám van,hogy jövőhét hétfőn van a vizsgafelvétel. Úgy áll a helyzet,hogy ha jövőhét pénteken a ZH-t megírom 2 esre akkor meg lesz ajánlva a jegy. Felvegyem a vizsgaidőpontot ? Utána le lehet adni hogy ha kiderül hogy megajánlották-e ? Nehogy az legyen hogy megajánlották,felvettem a vizsgát is és vizsgáznom kelljen..
2010. nov. 25. 18:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%

Olvasd el a vizsgaszabályzatot, hogy nálatok mi van.

Nálunk 48 órával a vizsga előtt le lehet adni a vizsgát.

2010. nov. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%
biztos, hogy le lehet adni, kérdés, hogy a vizsga előtt mennyivel. nálunk a vizsga előtti nap délig lehet felvenni és leadni is.
2010. nov. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A vbizagát akkor is fel kell vedd ha megajánlják a jegyet. máskülönben nem kerül be a vizsga ténye az etr-e. Csak vizsgára nem kell mened hanem csak beiratni a jegyet.
2010. nov. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
67%
Ezt neked kellene tudnod, Te jársz oda, Te tudsz a tanároddal beszélni stb...
2010. nov. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

ha neptunos vagy, akkor nem kell jelentkezned vizsgára, a tárgyak-megajánlott jegyeknél lesz beírva és ott kell elfogadnod.

mint mondtam, biztos, hogy le lehet adni a vizsgát, csak azt érdeklődd meg, hogy vizsga előtt legkésőbb hány órával.

2010. nov. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
18:41: én is neptunos vagyok, és volt már olyan, hogy a tanár még vizsga előtt adott jegyet. De a Neptunba mint megajánlott jegy soha semmi nem vittek fel. Ehelyett fel kellett venni vizsgaidőpontot, aztán vagy akkro írták be a jegyet, vagy még előtte, és be sem kellett menni.
2010. nov. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

ma 18:52


Nálunk is ez van, de én levelezős vagyok, azért nem foglalkoznak az ilyesmivel. a jegy mellé is mindig automatikusan odaírják, hogy aláírva.

ilyesmivel csak a nappalisoknál foglalkoznak. szóval szerintem érdemes lenne utánanéznie a kérdezőnek, mert ahány egyetem annyi szokás.

2010. nov. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
SZTE - ÁJTK a kar..majd holnap utána érdeklődöm
2010. nov. 25. 20:12
 9/11 anonim ***** válasza:
valaki tudna esetleg arra válaszolni, hogy mi van akkor, ha nem mész be a zhra egy olyan tantárgynál, ahol gyakorlati jegy van?
2011. nov. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha ad lehetőséget pót ZH-ra be kell menni megírni. De általában ha nem írsz ZH-t előfordulhat,hogy nem adja meg azt a tárgyat. Ez nem közép iskola ahol lehet a végtelenségig és büntetlenül halasztatni, gyáváskodni.

Persze ha beteg voltál és azért nem az más.

2011. nov. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!