Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Jár valaki levelezőn vagy...

Jár valaki levelezőn vagy távoktatásban gyógypedagógiai képzésre? Mik a tapasztalatok? Megéri belevágni?

Figyelt kérdés

Az érdekelne, hogy mennyi időt vesz el, mivel jövőre szeretnék jelentkezni, de munka mellett. Szerintem nehezebb így, mint nappalin, de azért van értelme belekezdeni, ugye? Sajnos a nappali nálam már nem jöhet szóba, de nagyon érdekel a képzés. Illetve még az érdekelne, hogy hova érdemes jelentkezni, én Budapest közelében lakok. Sokat olvastam a szegediről, de az nem jöhet szóba. Szóval csak az ELTE van már?

(Sajnos a felvi most nem igazán használható.)


2010. dec. 8. 17:23
 1/3 anonim ***** válasza:

az ELTE-n kívül van Győrben, Szombathelyen is, de ezek főiskolák. az oktatás az ELTE-n a legszínvonalasabb, és itt van a legtöbb választható szakirány.


én nappalis vagyok, így nem tudok sokat a levelezősökről, csak azt, hogy nagyon kicsesznek velük (munka szempontjából), ugyanis a konzultációk havonta-kéthavonta vannak, akkor azonban 2 hét, és tömbösítve tudják le a tárgyakat. emellett dolgozni elég húzós.

2010. dec. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

első vagyok, kikerestem neked a mostani levelezős elsősök konzultációs rendjét:


[link]

2010. dec. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi! Bár nem éppen olyan választ kaptam, amit szerettem volna, de fő az őszinteség. :D

Megnéztem a linked, de nem teljesen értem, ez a levelezősöké? Minden nap van óra, akkor hogy lehet levelező? Annak nem pont az a lényege, hogy ritkán kell bejárni? Vagy félrenéztem valamit?

Elég lehangoló, mert most nappalin tanulok, de ha ezt elvégzem, akkor már dolgoznom kell és akkor ezek szerint semmi esélyem nincs rá, hogy tanuljak, amit szeretnék? Ha jól láttam, akkor 150 ezer körül van egy félév, ami ráadásul nem valami olcsó, ha azt nézem, hogy nem túl jók az esélyek. :S

2010. dec. 8. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!