Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Az a kérdésem, miaz a graduáli...

Az a kérdésem, miaz a graduális és posztgraduális képzés hol lehet ezt tanulni külföldön lehet tanulni ha lehet mit és mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
köszönöm
2010. dec. 10. 23:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
61%

graduális képzés - diplomát adó képzés; meglepő lesz külföldön egyetemeken lehet ilyet szerezni

posztgraduális képzés- diploma utáni képzés; meglepő lesz ezt is egyetemen lehet szerezni a diploma megszerzése után

2010. dec. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

mindenhol nézik a középiskolai bizonyitványodat?

külföldön

2010. dec. 10. 23:47
 3/11 anonim ***** válasza:
61%

Hát ha hülye voltál középsuliban, nehezen fogsz felvételizni... amúgy nyilván egyetemfüggő ám! Nem vagy túl konkrét.


Ja és milliókba kerül a tandíj - feltéve, h nívósabb egyetemre jelentkezel.

2010. dec. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

vagy az érettségi sokat számit?

vagy mi számit

2010. dec. 10. 23:49
 5/11 A kérdező kommentje:
milyen nivosabb egyetemre,nem kell nivosabb egyetem,különben mindenhol kérnek érettségit meg sok pénzt?
2010. dec. 10. 23:51
 6/11 anonim ***** válasza:
konkretan mi erdekel?
2010. dec. 10. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

csak azt szeretném megtudni akkor már ha ittvagyok..

van e olyan egyetem külföldön ami nem sok pénz és nem kell nagyon erős bizonyitvány,és ad valami normális végzettséget,szakmát,ilyesmit?

2010. dec. 10. 23:54
 8/11 A kérdező kommentje:

egészségügy pl

de annyira nem tudom pontosan azt én se

2010. dec. 10. 23:55
 9/11 anonim ***** válasza:
Először a célodat találd meg, aztán a hozzá vezető utat. Amíg ennyire nem tudod, mit szeretnél, ne specializáld magad. Abszolút zsákutca például számodra, ha úgy képzed magad egészségügyi dolgozóvá, hogy nem érzel elhivatottságot iránta. Nehéz szakma sok szempontból, és sok idődbe telik jól megtanulni.
2010. dec. 11. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
néha valami felé érzek valamit,hogy ezt lehet hogy élvezném meg szivesen csinálnám de mindig elfelejtem.olyan pontosan nem tudom mit akarok
2010. dec. 11. 00:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!