Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » ELTE-szociológia. Mennyire...

ELTE-szociológia. Mennyire nehéz bekerülni és bennmaradni? Milyen az oktatás, a légkör? Megéri?

Figyelt kérdés
Ponthatárokkal tisztában vagyok, érdekelne, milyen ott tanulni. Nagyon szivatósak a tanárok? Nehezek a tantárgyak?Idén oda jelentkezek valószínüleg.
2010. dec. 12. 14:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Kezdjük ott, hogy: Tudod, mit csinál egy szociológus?
2010. dec. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen, tudom hogy mit csinál és tudom, hogy ez szeretnék lenni, a kérdés csak az, hogy Pesten szeretném e tanulni, vagy Pécsen.

Ugyhogy légyszi, a kérdésre :)

2010. dec. 12. 17:28
 3/4 anonim ***** válasza:

Én ott tanultam, most pedig egy másik szakon vagyok a karon.

Nagyon szeretem a tanáraimat, de vannak olyan tárgyak amelyek miatt már sokan elhagyták az egyetemet.

Ha érettségi után vagy először társadalmi tanulmányok szakra kell menned, aztán jön a szociológia mester, vagy erre az utóbbira gondoltál?

Ha vannak még konkrét kérdéseid, írj nyugodtan.:)

2010. dec. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

De van alapképzés belőle, legalábbis felvi azt írja

akkor ez hogy van?:D nemértem most :(

2010. dec. 14. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!