Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Párhuzamos képzésben lehet...

Párhuzamos képzésben lehet külön ösztöndíjat kapni? És ha mindkettőre nappalira jár valaki, akkor hogyan tudja megoldani, hogy mindkét helyre bejárjon a kurzusokra, és ne hiányozzon, és még a vizsgái is meglegyenek?

Figyelt kérdés

Úgy gondoltam a feltevést,hogy egy egyetemen belül,de más karon más szakon.A felvin nem igazán találtam részletes leírást,meg gondolom iskolánként is eltérő.

Olyat is olvastam,hogy van aki az egyiken államin,a másikön költségtérítésesen van.Viszont úgy tudom,hogy ha legkésőbb 3.félévben jelentkezik valaki,akkor még mehet államira a másik szakon is.Azt értem,hogy ha az egyik levelező,akkor még be tud járni ide is oda is,meg talán a tanulát is bírja,de ha mindkettőn nappalin van,akkor hogy lehet egyszerre két helyen lenni?VAgy lehet egyéni órarendet kérni?Hogy működik ez?Ja és ösztöndíjat mennyit adnak kb.azért,mert valaki párhuzamos képzésben vesz részt?


2010. dec. 17. 13:52
 1/2 A kérdező kommentje:

[link]

Ebből ti mit tudtok kihámozni?

2010. dec. 17. 13:55
 2/2 anonim ***** válasza:
Csak ez első szakon jár ösztöndíj.
2010. dec. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!