Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Magántanulói jogviszony...

Magántanulói jogviszony kérelmezhető második félévre? További kérdések lentebb.

Figyelt kérdés
Általános iskolába járok, 8. évfolyamos vagyok. Magántanuló szeretnék lenni, de nem tudom lehetséges-e ,hogy csak második félévbe leszek az. Mármint, hogy ezt már év elején le kellett volna bonyolítani,vagy így is megengedik. A felvételizésnél ez semmit nem számít, esetleg ront ? Ha téli szünet után kérelmezzük az igazgatónál, akkor amíg elfogadják , be kell járnom ? Egyedül kell megtanulnom mindent, vagy jön tanár alkalmanként suliból ? Kis dolgozatokat írni be kell menni vagy csak a témazárók számítanak? Remélem valaki tud segíteni, előre is köszönöm. :)
2010. dec. 23. 01:58
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Lehetsz a 2. félévtől is,nem számít a felvételinél mert ugyanúgy megvan a tanulói jogviszonyod,csak máshogy folytatod.Igen,amíg elfogadják be kell járnod,tanár nem fog jönni max. ha fizettek érte,egyedül kell tanulnod.Se kis dolgozat nem kell,se témazáró.Év végén kellesz bemenned osztályozó vizsgát tenned az összes tantárgyból.(8.ban egyszerű.:D )


Egy magántanuló.

2010. dec. 23. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Még nekem tudtok annyit segíteni, hogy nálam is ez lenne a helyzet. Csak 8. második félévre lesz majd esedékes. De akkor, ha az első félévet bejárom, megkapom a félévi jegyeimet, utána ha 2. félévben magántanuló leszek, akkor miből kell vizsgázni? Csak a 8.-os második félév anyagából?
2011. júl. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!