Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Én a Budapesti Gazdasági...

Én a Budapesti Gazdasági Főiskolára szeretnék menni nemzetközi szállítmányozási és logisztikai szakügyintézői szakra. Mivel én gimnáziumból megyek erre a FSZ-re. Ajánlott nekem ez a szak gimnázium után?

Figyelt kérdés
2010. dec. 25. 20:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Gimnázium után szinte bármilyen szakra mehetsz, tök mindegy úgy is szinte nulláról kezdesz! Iszonyat nehéz a válás, hatalmas a kontraszt. Tudom mert én is gimis voltam, és míg a szakközépből érkezők nevetve vették az akadályokat én az első hónapban sírni tudtam volna a kimerültségtől. Nem tudtam beosztani az időmet, nem tudtam hatékonyan tanulni, minden befektetett munkám hiábavalónak tűnt, azt sem tudtam hova kapjam a fejem annyi új infó jött hirtelen! Egy előnye volt hogy gimiből jöttem... Lett s*ggem ahhoz hogy olyanokat is megtanuljak amik esetlegesen kevésbé érdekelnek! :) Ez hatalmas előnyt jelent a többiekkel szemben! :D Míg a szakközepesek inkább a szakmai tárgyakat csípik, és csak azt tudják megtanulni, én a matekot is simán bebiflázom, csak kitartás kérdése! :)
2010. dec. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is gimi után mentem BGF-re, nem logisztra, de FSZ képzésre. Nagyon jól érzem magam, nem igazán kell megerőltetnem sem magam. Azért jó gimi után is, mert bár szakmai tárgyakat annyira nem vágod mint a többiek, de gimiben elég széleskörűen tanultál mindent, szóval szerintem ismerős lesz a helyzet, hogy olynaokat is kell tanulnod, aminek nem sok köze van a szakodhoz :)
2010. dec. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!