Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ebben a szakmában eltudnék...

Ebben a szakmában eltudnék helyezkedni?

Figyelt kérdés
Most állok pályaválasztás előtt és én olyan vagyok akinek nem való az irodai munka hanem stylist szeretnék lenni. Találtam is iskolát de szerintetek eltudok helyezkedni itthon vagy esetleg külföldön ? mert engem ez érdekel és nem akarok olyat tanulni amit kínnal tanulnám mert nem érdekel.. érdekel még a sminkes,műkörmös és esetleg még a fodrász is.
2010. dec. 26. 07:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
HA szüleid nem ilyesmit dolgoznak vagy nem vagy szupertehetséges akkor nem valószínű
2010. dec. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
a szüleim hogy jönnek ide ?
2010. dec. 26. 09:14
 3/13 anonim ***** válasza:
hát ők tudnának segíteni
2010. dec. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
a barátom tud támogatni mindenben szóval ezzel nem lesz gond
2010. dec. 26. 10:09
 5/13 anonim ***** válasza:

Nem stylistként fogod kezdeni pályafutásodat az biztos, ezért mellette (előtte) végezz el valami normális szakot, tanfolyamot is; amivel rögtön lehet dolgozni is, még ha nehéz is munkát találni.


A többi ötleted 100x jobb, azzal kell kezdeni!

2010. dec. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
igazából azért fogom ezzel kezdeni mert csak szombatonként fogok suliba járni és hétköznap szabad tanulás van és hétköznap megcsinálnám a jogsit és megtanulnék angolul és utána még mindig tudok okj-s képzésre menni.. és ha megtehetem hogy ezt tegyem mivel a barátom támogat mért ne tegyem ?
2010. dec. 26. 10:28
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Akkor őszintén: mert nem vesznek fel sehova, és nem lesz saját erőből egy filléred sem.

Jó hogy nem hollywoodi színésznő, vagy világhírű popsztár akarsz lenni.


Ez az igazság, a mekiben vagy a tescoban szeretettel elfogadják a végzettségedet, máshol nem.

2010. dec. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
de utána elvégeznék valamit mert nem tudom mi akarok lenni talán még a lakberendező az érdekel de előtte a stylist szakmát elvégzem csak 1 éves addig leteszem a jogsit és angolul is megtanulok
2010. dec. 26. 10:51
 9/13 anonim ***** válasza:
85%

Jó, attól még felesleges, csak időhúzásnak jó; meg, hogy ne unatkozz, ezért beülhetsz ilyen tanfolyamokra.


De ebből munka nem lesz, az 100%.


Hobbiklubnak is nevezhetnénk...

2010. dec. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogsz tudni elhelyezkedni.Esetleg hosszú évek kemény munkájával, protekcióval vagy szerencsével,de ez sem túl valószínű.Inkább olyat válassz, ami szintén érdekel,és lehet vele valamit kezdeni (amiket írtál még valamivel jobb ötletek).Esetleg ha évekig ilyen körökben mozogsz, mondjuk tegyük fel 7 év múlva mesterfodrász leszel (1 éves a képzés, utána 5 évig kell fodrászként dolgoznod, hogy letehesd a mesterfodrász vizsgát) és bemutatókon dolgozol, ott talán megismerhetsz olyanokat, akik tudnak neked segíteni stylistként elhelyezkedni.
2010. dec. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!