Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit ajánlotok, milyen szakon...

Mit ajánlotok, milyen szakon tanuljak tovább ezekkel az érdeklődési körökkel?

Figyelt kérdés

11.es vagyok, egyetemen vagy főiskolán szeretnék továbbtanulni, vonzz a kemény munkával megszerzett siker (valóban siker) gondolata. Lehet nagyképűen hangzik, de a célom egy olyan munkahely, pozíció megszerzése, ahol egy kicsit az átlagnál több pénzt tudok keresni

Szeretek számítógépen dolgozni. Szövegszerkesztőben, prezentációkészítőben stb. Színekkel, betűstílussal, betűnagysággal játszadozva szembetűnő szövegeket készíteni. (pl. szívesen lennék újságszerkesztő, aki az újság kinézetét tervezi - ehhez pl. milyen szakon kéne tanulnom?) Rajztudásom, kézügyességem ilyen téren finoman szólva fos, úgyhogy ezzel csomó ilyen szerkesztői bigyót kilőhetek.

Szeretek listákat, összefoglalásokat készíteni. Suliba tz-hez pl. állandóan összefoglaló táblázatokat, szövegeket készítek, de más téren is szívesen csinálok ilyen összegző dolgokat.

Ha otthoni esszéírásról van szó, szeretem ha sok könyv kivan nyitva előttem, neten oldakon kutatok és így összeállítok egy ilyen összefoglaló esszét.

Szeretek több napig csinosítani, átnézni pontostani a munkám, nem szeretek ilyen disznómunkát kiadni a kezemből mert akkor mindig lelkiismeretfurdalásom van..

Ja és szeretem a pörgést, ha zajlik az élet, ha egyik helyről kell a másikra szaladgálnom, vagy ha egy irodába vagyok ragadva egyik helységből a másikba szaladni, egyeztetni, megbeszélni dolgokat. Szeretném ha változatos munkám lenne, nem mindig ugyanaz a feladat, mindig más kihívások.

Na mivel állatok elő nekem? :D


2010. dec. 26. 21:02
 1/4 czibles ***** válasza:
elhelyezkedést és a fizetést nem tudom milyen, de a rendezvényszervező eléggé hasonlít a leírtakra.
2010. dec. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
az valahogy nem az én területem. a pörgés, új kihívások abszolút ez a munka, de közvetlen emberekkel nem szeretnék foglalkozni.. egy egymást ismerő csapattal szívesen összedolgozok, de ez, hogy mindig új embereknek az ügyét-baját megszervezni az nem.. ebből a munkából max. az ragad meg, hogy a lehetséges helyszíneket, egyes beszerzési helyeket összehasonlítani, melyik miben jobb miben rosszabb a másiknál
2010. dec. 26. 21:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Kellene az a rajzügyesség.
2010. dec. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
miért akkor milyen munkát válalhatna méég amit így nem ??
2011. márc. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!