Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Discimus Üzleti Akadémia...

Discimus Üzleti Akadémia Debrecen 2011 es tanévtől valaki jelentkezik fogtechnikára? Esetleg egyéb vélemények a suliról? A közösségről? :D

Figyelt kérdés
2011. jan. 1. 20:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Én nem fogtechnikusira járok, de van véleményem a suliról. Szerintem az egyes szakmacsoportok közössége jó. A suliról csak annyit, hogy a to-n basznak dolgozni, de amúgy, hogy megtanuld a szakmád megfelelő szerintem.
2011. jan. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
Én fogtechnikus vagyok, 2010-ben kezdtem. A közösség nagyon jó, persze jelentkező-függő. Annyira kell számítani, h költségesebb, mint a többi OKJ képzés :)
2011. jan. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
hogy hogy költségesebb ? kifejtenéd légyszi :D
2011. jan. 24. 21:51
 4/16 anonim ***** válasza:
Szerintem az anyagköltségre értette.
2011. jan. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
Félévente 50 ezer az anyag
2011. febr. 5. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Abban esetleg tudnál segiteni, hogy online jeletkeztem és h kb mennyi idő mire visszajeleznek ? mert irták h hamarosan kapok e mailt.. de még semmi.. :S
2011. febr. 5. 12:45
 7/16 A kérdező kommentje:
akkor is van anyagköltség ha tanlaborba tanulsz vagy tanuloszerzőséssel valahol végzed a gyakorlatot ?
2011. febr. 5. 12:48
 8/16 liz100 válasza:
én jelentkeztem pénteken.. neten.:D ha van kérdésed nyugodtan irj.. bár lehet hogy én se tudok többet.xd
2011. febr. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Mindenképpen kell fizetni anyagköltséget, mert ha jól tudom akkor első év második félévétől és a második és a harmadik éved is szinte gyakorlatokból fog állni ott a suliban. Hogy lesz a külső gyakorlat azt nem tudom, de azért nem kell fizetni.

Meg én hallottam olyat is, hogy állítólag akik nem fizetik be az anyagköltséget azok majd nem kapják meg a bizit a végén.

2011. febr. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 liz100 válasza:
nah mi ma felhívtuk és mondták hogy elfogadták a jelentkezésemet (pénteken küldtem el.) meg küldtek e-mailt is. A gyakorlatról én sem tudok túl sokat sajna..de elvileg pénteken bemegyünk és megkérdezzük. meg a kolit is.
2011. febr. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!