Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen felsőfokú szakot...

Milyen felsőfokú szakot érdemes elvégezni (inkább humán területen) ami többrétű, ezáltal keresett is a munkaerőpiacon?

Figyelt kérdés
Jelenleg dolgozok, de szeretnék valamilyen felsőfokú képesítést szerezni. A mérnöki pálya nem érdekel (ebben dolgozom, illetve mellettük technikusként), inkább a kereskedelmi illetve irodai munkához köthető szakok érdekelnek. Érettségim 4-es átlagra sikerült, van egy felsőfokú nyelvizsgám. A pénzkeresés nem elsődleges (megélhetéshez elég legyen), inkább a munkakörnyezet legyen humánusabb. Szerencsére a lakásravalót már összeszedtem így nem zavar ha nem keresek 200-300 ezreket. 2 éve fejeztem be a technikusit, 23 éves vagyok.
2011. jan. 4. 13:17
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!