Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Közgazdasági érettségivel...

Közgazdasági érettségivel milyen területen lehet elhelyezkedni, milyen állásokra lehet jelentkezni?

Figyelt kérdés
Számviteli-gazdálkodási ágazaton végeztem. Szeretnék elhelyezkedni vagy további tanfolyamot elvégezni. Milyen állások és képzések jöhetnek szóba?
2011. jan. 6. 09:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Pusztán érettségivel, szerintem nagyon sehova...
2011. jan. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi, ez nagyon hasznos válasz volt.:)
2011. jan. 6. 11:31
 3/9 anonim ***** válasza:
Mit vártál volna? Azt írod, csak érettségid van, nem?
2011. jan. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Csak érettségid?? Szakmunkás végzettséggel is el lehet helyezkedni! Amúgy nem ilyen válaszadókra kíváncsiak itt az emberek, ez nem az az oldal! Úgy hogy köszi,több válaszodra nem vagyok kíváncsi.
2011. jan. 7. 07:23
 5/9 anonim ***** válasza:
53%

Pedig én is csak azt tudom mondani, hogy a szakmunkás képzés és a gimnáziumi érettségi között nagy különbség van. Az érettségi általános műveltséget ad, függetlenül attól, hogy van közgazdasági alapismereted általa, viszont a szakmunkás szakmát ad a kezedbe.

Manapság szimplán érettségivel rendelkezni, sajnos nem ér semmit. Szerintem az első nem bántani akart, egyszerűen ez a keserű valóság. Persze ha van ismeretséged és be tudnak dugni egy jó kis állásba, akkor érsz vele valamit, mert legalább több, mint a nyolc általános, de egyébként nem sokat ér maga a közgázos érettségid. Azért van sok állás, ahová csak érettségit kérnek.

2011. febr. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Azért az utóbbi hozzászólás barátságosabb mint a legelső! Na de nem vagyunk egyformák. Köszönöm lett egy nagyon jó kis munkahelyem, hirdetésre jelentkeztem és nem kellett protekció és nem kellett "bedugni" sehova.
2011. febr. 4. 10:03
 7/9 anonim ***** válasza:
27%

Nekem ugyanez a gondom.

Én úgy döntöttem valamilyen irodai OKJ-s képzésre megyek.

2011. nov. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Nekem a következő képesítéseim vannak:

Képesített könyvelő-Vállalati tervező-statisztikus,Mérlegképes könyvelő-Számviteli ügyintéző-Beruházási szakelőadó-Ingatlanközveítő-társasházkezelő-Függő biztosításközvetítő.

2 hónapja keresek munkát/ alkalmazottit/, de eddig még válaszra sem méltattak. Pedig jól szituált, fiatalos, káros szenvedélyektől mnentes életet élek / 43 éves nő vagyok/.

Érettség után összesen 8 évet koptattam az iskolapadokat, de úgy látom kár volt!!!! Mert egy bunkó 8 általános iskolát végzettnek talán több lehetősége van a munkaerőpiacon?! Várom a véleményeiteket!!! Éva

2012. máj. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Milyen munkahelyed lett végül?
2021. febr. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!