Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Pénzügy és számvitel szak,...

Pénzügy és számvitel szak, vélemény /általánosan/? (ill. miskolci egyetemen kb milyen a képzés, vizsga, oktatók. Stb)

Figyelt kérdés

Úgy hallom sok embertől,hogy ez nagyon nehéz szak. Én nem tudom,hogy merjek-e rá jelentkezni.Középfokon érettségiztem matekból ,ez 5 lett. Viszont nem tudom,hogy hogy fogok boldogulni a differenciálszámítással,integrálással,valszeg számítással,analízissel....Tudom,hogy szorgalommal sok minden elérhető, de elég mindez? Tuti,hogy én mindig mindent megteszek,hogy sikerüljön az adott dolog.

külön tanárra szükség van ezen a szakon ?


2011. jan. 13. 21:19
 1/2 anonim ***** válasza:
annyit róla, hogy nekem megvan a középfokú OKJ-m ötödévről, és inkább átváltottam reálszakra egyetemen, mert már a középiskolában tapasztaltam, ezzel a képzettséggel állás ugyan nem lesz a büdös életben.
2011. jan. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nekem is OKJ-m van ebből a szakból.

Matekból sosem voltam hű de okos, de érdekes h sosem volt gondom a számvitellel.

Az adózás eléggé nehéz (számomra) mivel most új törvények vannak és ezeket is tudnom kell. Amúgy sztem annyira nem vészes, persze mondom ezt OKJ után. Egyetemen fogalmam sincs, hogy milyen.

2011. jan. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!