Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Most fogok érettségizni és...

Most fogok érettségizni és Idegenvezetőnek akarok menni, ehhez szeretnék pár ötletet, tippet h melyik fősulin lehet Budapesten (csak itt akarom) elvégezni ezt a szakmát?!

Figyelt kérdés
Mert sulit találtam de kiderült h a fele humbug, mert nem ingyenes és amik le voltak írva azok csak átverések voltak, és igazából először ingyen, államilag támogatottra akarok menni hamár ez az első szakmám, és hogy az egyéb költségek mellett erre se keljen még gondolni.
2011. jan. 16. 19:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Ahhoz, h idegenvezető légy, nem kell fősuli. Ez egy egyszerű OKJ-s képzés.
2011. jan. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen arra gondoltam kijavítanám magam, de h melyik suli a legalkalmasabb erre BP-n? (melyiknél van tényleg az amit leírnak)
2011. jan. 16. 19:56
 3/6 anonim ***** válasza:

LIA iskola.

Azt hiszem Pesten is indítják az idegenvezető képzést.

Meg megnézheted az OKJ-s intézményi jegyzéket. Ahol két évig, iskolarendszerben kell tanulni, az mindig ingyenes szokott lenni.

2011. jan. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Pár link

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Nem mindegyiknél van feltüntetve, h ingyenes -e, avagy fizetős, de ennek utána kell érdeklődni e-mailben, v telefonon.

2011. jan. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Oh köszönöm a válaszokat és a segítséget, a linkeknél látom a Mua.hu-t nah asszem az árverés ahogy hallottam de a többit megnézem készségesen :)
2011. jan. 17. 14:15
 6/6 anonim ***** válasza:
Én nem ajánlom a LIA iskolát.Oda járok,igaz nem idegenvezetői képzésre,de nem vagyok a színvonallal megelégedve.
2011. márc. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!