Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Angol nappali szak gyógypedagó...

Angol nappali szak gyógypedagógia levelezővel? Kivitelezhető?

Figyelt kérdés
Szeptemberben leszek 3. éves angolon, szeretném mellette elkezdeni a gyógypedgógiát levelezőn, mit gondoltok, kivitelezhető ez?
2011. jan. 22. 14:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Hol szeretnéd a gypt? Én most vagyok végzős a Bárczin. Ismerek olyanokat akik egyszerre csináltak két sulit. Szóval kivitelezhető, bár a levelezős óráink nem hétvégén vannak, hanem össze-vissza hétköznapokon.

Ha van kérdésed írd meg, hátha tudok segíteni.

2011. jan. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Szia! Nagyon szépen köszönöm a válaszod! Igen, Bárczin szeretném. Hogy vannak a levelezős órák? Angolból igyekszem úgy megoldani, hogy hétfő, kedd, szerdán legyenek csak óráim. Egy hónapban hányszor kell bejárni és mely napokon?
2011. jan. 22. 15:12
 3/12 anonim ***** válasza:

Hát nekünk úgy volt az elején, hogy havonta egy teljes hét. De én ovped diplomával mentem, így az első 2 félévet 1 félév alatt csináltam. Úgy baromi sok óra volt. Most a végén már annyira nem vészes, általában pénteken volt óránk, de ez szakirányonként változik.

Te milyen szakra mennél?

2011. jan. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Én a siketek vagy vakok oktatásával szeretnék foglalkozni. Havi egy teljes hét? Húha, nem tudom, hogy tudom nappali mellett megoldani, de fogok a tanáraimmal is beszélni. Ugye 3x lehet hiányozni szeminárimuról, az pedig kevés. Mi történik, ha nem megyek be? ott is kicspnak az óráról, mint nappalin, vagy a tanár megérti a helyzetem?
2011. jan. 22. 16:30
 5/12 A kérdező kommentje:
És úgy általánosságban mit tudsz a szakról elmondani? Szeretted? Jófejek a tanárok? A felvétellel, azt hiszem, nem lesz gond, 425 pontom van. Ami miatt ide szeretnék járni, az egyrészt, mert szeretnék az embereknek segíteni, saját indíttatás (enyhén mozgássérült vagyok), a barátom (hallássérült), és mert külföldön nagon elismert, jól fizető szakma. Mellette lenne nyelvtudásom is, úgy érzem, így már boldogulnék. Mik a legnehezebb tárgyak? Mennyi készülést igényel? kevesebbet követelnek a levelezősöktől, mint a nappalisoktól? Bocsi a sok kérdésért, remélem, nem fárasztalak vele!
2011. jan. 22. 16:36
 6/12 anonim ***** válasza:
Levelezőn elég kevés az olyan óra amin van katalógus. A szurdo, tifloról nem tudok sokat. Én szomatos vagyok.
2011. jan. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem baj a sok kérdés igyekszem válaszolni.

Azt nem tudom, hogy a siket ill látás szakos órákból mi a nehéz. Általánosságban a pszichológiák szivatósak. Meg az anatómia, de az attól függ, hogy melyik tanárt fogod ki. Van olyan tárgy ahol ugyan az a követelmény és van olyan ahol a levelezősökkel elnézőbbek.

Ennyit tudok mondani.

2011. jan. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Oké, nagyon köszönöm! Az anatómiához latin is kell? És abba az egy hétbe nem tartozik bele a hétvége ugye? Te évközben is tanulsz vagy csak a vizsgaidőszakban? És úgy mennyire nehéz neked?
2011. jan. 22. 16:44
 9/12 anonim ***** válasza:
Hétvége az nekünk nem volt benne. Anatómiában a latin mennyiség tanárfüggő. Én sajnos csak vizsgaidőszakban tanulok, mert a szorgalmiban lusta vagyok :(
2011. jan. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Én is lusta vagyok:D És mennyi gyakca van mennyi előadással? Szal melyikből hány óra?:) Vizsgaidőszakban megszakadsz, vagy kibírható?
2011. jan. 22. 16:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!