Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Akkor mi a teendő ha 1 iskoláb...

Akkor mi a teendő ha 1 iskolába se vesznek fel?

Figyelt kérdés
és miket kell/hány iskolát lehet megjelölni a felvételi papíron??
2011. jan. 22. 16:52
 1/6 anonim válasza:

kurv@ sokat, ahány létezik (szószerint)

sztem vagy vársz év végéig és újrajelentkezel vhova, vagy év közben...

2011. jan. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
visszatérve rá én rohadt jól írtam meg a felvételit:) ne búsulj
2011. jan. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

annyit lehet megjelölni??

és azt látja a suli...ha újrajárom a 8-at??

figyelembe veszik??

2011. jan. 22. 17:21
 4/6 anonim válasza:
Ha kijártad a 8-at és nem vesznek azokba a sulikba amiket megjelölték akkor fel lehet lebbezni ahová akrtál volna menni és nem vettek fel (egy papírt kell benyujtani az iskolának) vagy vannak gyűjtő iskolák amikdirekt erre a célra vannak ... :)
2011. jan. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha középiskoláról van szó, akkor mivel tanköteles vagy nincs olyan, hogy nem vesznek fel sehova.


Minden kerületnek van egy kijelölt iskolája, ahova azokat kötelezően felveszik, akiknek nem sikerült felvételt nyerni sehova. Persze ezek az iskolák általában gettó cigánytelepek tele értelmi fogyatékosokkal, bűnözőkkel és 2-3x bukott osztálytársakkal.


A 8.-ot nem járhatod újra ha nem buktál meg semmiből.

2011. jan. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

értem...:)

szóval akkor sok iskolát lehet bejelölni!!

2011. jan. 23. 09:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!